Serdecznie zapraszamy do naszego hotelu w Gliwicach, w którym znajdą Państwo upragnione wytchnienie. Silvia Gold to oaza relaksu dla uczestników spotkań biznesowych, pracowników w delegacji, podróżników i gości weselnych. Wypoczynek umili Państwu przytulna, elegancka aranżacja pokoi, wygodne posłanie i serwis w standardzie Gold. Nasz hotel w Gliwicach w centrum miasta to również dogodna lokalizacja – osoby prowadzące interesy docenią bliskość strefy ekonomicznej, a wszystkich podróżnych ucieszy nieodległy dworzec i dobry dojazd do lotniska w Pyrzowicach.

Naszym gościom oferujemy 37 luksusowych, pięknie urządzonych pokoi – w tym 25 jednoosobowych i 7 dwuosobowych. A jeśli potrzebny Państwu hotel w Gliwicach dla klasy biznesowej, zapraszamy do naszych pokoi Business Class. Natomiast Klientom oczekującym wypoczynku na najwyższym poziomie proponujemy pokoje Executive wyposażone we własny taras, wannę z hydromasażem oraz saunę fińską.

Restauracja i hotel w centrum Gliwic – w standardzie Gold

Szukają Państwo hotelu w Gliwicach, który pozwoli poczuć się swobodnie i wypocząć zgodnie z własnymi przyzwyczajeniami? Silvia Gold będzie znakomitym wyborem. Każdy pokój został zaprojektowany zgodnie z naszym wieloletnim hotelarskim doświadczeniem i sugestiami Klientów. Nasz hotel w centrum Gliwic oddaje Państwu do dyspozycji m.in. indywidualną klimatyzację, telewizję z szerokim wachlarzem kanałów, sieć Wi-Fi oraz łazienkę z kabiną prysznicową, suszarką i przyborami kosmetycznymi. W pakiecie dodajemy głęboki, regenerujący relaks i miłe wspomnienia.

Hotel w Gliwicach Silvia Gold to również skrupulatnie przygotowane posiłki w połączonej z hotelem restauracji. Miłośników kunsztu piwowarskiego zachęcamy natomiast do skosztowania wyrobów z naszego minibrowaru Majer.