• zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie

Najwyższa jakość na życzenie

Kulinarne popisy naszych kucharzy uświetniają nie tylko przyjęcia i spotkania w hotelowych wnętrzach Silvii Gold. Na życzenie Klientów dostarczamy także pełne menu w formie cateringu w Gliwicach – restauracja Silvia Gold proponuje pełen zakres dań: od przekąsek i lunchów po wykwintne kolacje. Zawsze na czas, zgodnie z ustaleniami i w pięknej formie. Nasze zaplecze organizacyjne pozwala nam w sposób niezawodny, w pełni dostosować się do każdych okoliczności oraz sprostać indywidualnym potrzebom zamawiającego.

Jeżeli interesuje Państwa restauracja z cateringiem w Gliwicach, Silvia Gold będzie strzałem w dziesiątkę. Sprawdziliśmy się zarówno podczas sportowych rautów, jak i wystawnych przyjęć plenerowych. Z przyjemnością dostarczymy smaczne posiłki wszystkim uczestnikom Państwa firmowej imprezy integracyjnej, spotkania biznesowego czy bankietu. Do współpracy zapraszamy także organizatorów prywatnych przyjęć – wesela w domu, zjazdy rodzinne, duże komunie i wystawne jubileusze będą pełne przyjemnych wrażeń smakowych, dzięki współpracy z naszą restauracją. Catering w Gliwicach w wydaniu Silvii Gold to również gwarancja, że Państwa goście nie będą siedzieć z pustymi żołądkami, gdyż nasza bogata oferta zadowoli nawet Klientów o najbardziej wymagających podniebieniach.

Restauracja – catering w Gliwicach z bogatym menu

Pomagamy skomponować menu, dopasowujemy dania i serwis do zastanych na miejscu warunków, dbając jednocześnie o jakość podania i pilnując istotnych szczegółów. Co dokładnie może zaoferować nasza restauracja? Catering w Gliwicach spod znaku Silvia Gold to zaproszenie do uczty rozpoczętej wachlarzem interesujących przekąsek. W naszym menu znajdą Państwo m.in. crème brulee, carpaccio z polędwicy wołowej, siekaną polędwicę wołową z pieczarkami cebulą, ogórkiem i jajkiem oraz krewetki z turówką wonną, czosnkiem i masłem. Na pierwsze danie proponujemy rozgrzewające i treściwe zupy – w tym klasyczny żur śląski z kiełbasą, boczkiem i jajkiem oraz zupę rybną zawierającą ośmiornice, małże i pomidory san marzano.

Na co jeszcze mogą Państwo liczyć zamawiając catering w Gliwicach w restauracji Silvia Gold? Oczywiście na niezapomniane dania główne. Zapraszamy do skosztowania naszych żeber wołowych, rolady śląskiej, filetu z sandacza, pappardelle, steków z mlecznej cielęciny i wielu innych potraw, które będą miło pieścić Państwa kubki smakowe od pierwszego do ostatniego kęsa.