Zobacz, jak radzimy sobie w obecnym czasie. Bezpieczeństwo Gości to nasz priorytet!

 

Oferta specjalna! Zarezerwuj pokój w opcji „Bezpieczny pobyt COVID-19”

Jeżeli cenią sobie Państwo komfort i wygodę, a przede wszystkim swoje zdrowie – proponujemy dokonać rezerwacji w ofercie „Bezpieczny pobyt COVID-19″! W trosce o naszych Gości udało nam się opracować szereg działań w zakresie zapobiegania COVID-19. Zależy nam, aby czuli się Państwo u nas bezpiecznie, a pobyt był niezapomniany! Dzięki rezerwacji tej oferty Państwa pobyt odbędzie się całkowicie bezkontaktowo, a dostęp do pokoju uzyskają Państwo poprzez aplikację na swoim smartfonie! Brzmi zachęcająco? Zapraszamy do rezerwacji poprzez naszą stronę!

Cena pobytu obejmuje:

• Możliwość bezkontaktowego meldunku i wymeldowania
• Możliwość korzystania z usług bez kontaktu z personelem hotelu
• Otwarcie pokoju smartfonem
• Pokoje zdezynfekowane za pomocą najlepszych na rynku dostępnych urządzeń, tym samym radykalnie zmniejsza się ryzyko zarażenia koronawirusem i innymi wirusami
• Pobyt w pokoju
• Bezpłatne wi-fi


 

ZASADY FUNKCJONOWANIA NASZEGO HOTELU W OKRESIE COVID-19

 

BEZPIECZNY HOTEL

Działamy zgodnie z aktualnymi wytycznymi krajowych instytucji odpowiedzialnych za ochronę zdrowia (Główny Inspektorat Sanitarny, Ministerstwo Zdrowia). Nasi pracownicy na bieżąco śledzą zmiany, aby funkcjonować zgodnie z najnowszymi zasadami.

Każda osoba zatrudniona w hotelu została odpowiednio przeszkolona i posiada niezbędną wiedzę, aby dbać o bezpieczeństwo Gości (zgodnie z zaleceniami dla branży hotelarskiej).

Ograniczyliśmy liczbę Gości mogących jednocześnie przebywać w poszczególnych miejscach w hotelu stosowanie do ich powierzchni, z zastosowaniem 2-metrowego dystansu między osobami.

 

BEZPIECZNA RECEPCJA

W recepcji można nabyć jednorazowe maseczki ochronne. Dla Gości zaniepokojonych swoim stanem zdrowia posiadamy również certyfikowane termometry elektroniczne.

 

POKOJE

W pokojach przeprowadzana jest pełna dezynfekcja wszystkich sprzętów i powierzchni płaskich. Łazienka w każdym pokoju jest dokładnie zdezynfekowana, można zatem bezpiecznie korzystać z baterii łazienkowych, spłuczek i pozostałych sprzętów. Wszystkie klamki do drzwi, okien, przełączniki światła, uchwyty krzeseł, biurka, telefony i stoliki nocne zostały zdezynfekowane płynem antybakteryjnym na bazie alkoholu.

Po wymeldowaniu się Gości pokoje są sprzątane, ozonowane oraz dezynfekowane specjalnym urządzeniem SpeedyCare™ UV Robot, które dzięki swojej mocy wykorzystywane jest również w szpitalach, aby skutecznie dezynfekować sale przed i po zabiegach.

 

POMIESZCZENIA WSPÓLNE

Na terenie naszego obiektu rozmieściliśmy dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk – m.in. przy wejściu do hotelu, w recepcji, przy wejściu do windy na każdym piętrze, przy wejściu do restauracji, w ogólnodostępnych toaletach.

Nasz personel na bieżąco dezynfekuje wszelkie powierzchnie, m.in. blaty, poręcze, klamki, przyciski w windzie, itp.

 

WYŻYWIENIE

Naszym Gościom proponujemy Room Service z możliwością zamawiania różnorodnych dań bezpośrednio do pokoi. Wszystkie posiłki przygotowywane są w sterylnych warunkach, a nasi kucharze pracują z zachowaniem zasad szczególnej higieny.